Ehituse peatöövõtt ja projektide juhtimine

Pakume ehitusprotsessi planeerimist ja juhtimist läbi ehituse peatöövõtu. Meie tegevus koondab endas ettevalmistuse, projekteerimise, ehitustööde läbiviimise ja juhtimise ning garantiiaegse järelteenuse. Fidele on tegutsenud ehituse vallas aastaid ning selle ajaga on valminud palju erinevaid uusehitus- ja renoveerimisprojekte.

Hoonete renoveerimine ja rekonstrueerimine

Hoonete renoveerimine ja rekonstrueerimine on küll sisult tavaline ehituse peatöövõtt, aga on omad nüansid, mida on vaja teada, kui teed tööd „elavas“ majas. Meil on kogemused mitmete eri tüüpi hoonetega ning oskame hooned ära renoveerida väga hästi ja nii, et nad ka kestaksid.

Projekteerimise juhtimine

Vajadusel pakume oma tellijatele ehitustööd ka koos projekteerimistöödega. Projekteerimistööd teostame läbi oma partnerite. Meil on vajalik projekteerimise tegevusluba  nr EEP003593.

Betooni- ja montaažitööd

Meil on olemas arukad inimesed, kes oskavad hästi ära teha ka kõige keerukamad betoonitööd. Meie oskus on betoonitööde insenertehniline valdkond ja tööde planeerimine ning koordineerimine. Võime vajalda vormi nii valget kui musta betooni, nii kumeraid kui kõveraid seinu, nii masiivseid, kui ka „saledaid“. Kui see tehniliselt võimalik on, siis teeme ära.

Kuidas saame sind aidata?

Kui vajad ehitus, renoveerimis või projektijuhtimise teenust või lihtsalt abi ehituslikus küsimuses, siis palun võta meiega ühendust.

Ettevõte juhtis remondi-ehitustöid konstruktiivselt, kaasaegsel tasemel, pidades kinni eelarvest ja ajagraafikust. Kuna korteriühistu juhatus ei oma ehitusalaseid teadmisi, usaldasime Ehitusfirma Fidele OÜ poolt tehtavaid ettepanekuid ja pakutud variante ootamatutes olukordades, mis vajasid kiiret lahendust. Vajades ehitus-remondifirmat, kes tuleb toime kõikide töödega, tagades ka kvaliteedi, see leiab Ehitusfirma Fidele OÜ-st sõbraliku ja pädeva seltskonna.

Suur-Jõekalda 12
KÜ Suur-Jõekalda 12 juhatus