Sandra BrandObjektijuhi abi

Sandra

Sandra lõpetas Tallinna Tehnikakõrgkooli Hoonete ehituse eriala 2021 aastal ning tal on mitmeaastane kogemus objektiinsenerina.

Ta on hea meeskonnamängija, põhjalik, täpne, korrektne ning rakendab neid isikuomadusi igapäevaselt hankespetsialistina.

Sandrale meeldib sõita jalgrattaga, veeta rohkelt aega oma pere ja sõpradega. Ta väärtustab perekonda, asjatundlikkust, teiste aitamist, õnnelikkust, meeldivat töökollektiivi ja tasakaalu.

kontaktid

Veerenni tn 40a
10138 Tallinn Harju maakond

Kuidas saame sind aidata?

Kui vajad ehitus, renoveerimis või projektijuhtimise teenust või lihtsalt abi ehituslikus küsimuses, siis palun võta meiega ühendust.

Ettevõte juhtis remondi-ehitustöid konstruktiivselt, kaasaegsel tasemel, pidades kinni eelarvest ja ajagraafikust. Kuna korteriühistu juhatus ei oma ehitusalaseid teadmisi, usaldasime Ehitusfirma Fidele OÜ poolt tehtavaid ettepanekuid ja pakutud variante ootamatutes olukordades, mis vajasid kiiret lahendust. Vajades ehitus-remondifirmat, kes tuleb toime kõikide töödega, tagades ka kvaliteedi, see leiab Ehitusfirma Fidele OÜ-st sõbraliku ja pädeva seltskonna.

Suur-Jõekalda 12
, KÜ Suur-Jõekalda 12 juhatus