Mari-Liis VunderArhitekt

mari-liis-vunder-mv

Mari-Liis on lõpetanud magistriõppe Eesti Kunsti Akadeemia arhitektuuri erilalal ja eelnevalt läbinud Tallinna Tehnikakõrgkooli arhitektuuri ja linnaplaneerimise baklauruseõppe. Mari-Liisil on üle 10. aasta projekteerimiskogemust nii Eestis, Rootsis, Norras kui ka Šveitsis.

 

“Arhitekt on visionäär, kellel on anne ühendada tervikuks valguse mäng, materjali kasutus ning ümbritsev ruum. Me oleme kriitilised ja nöudlikud, meile meeldib ümbruskonda vaadelda ja sealseid muutusi ettekujutada ning neid ka ellu viia. Nagu on öeldnu Le Corbusie: Me kasutame kivi, puitu ja betooni ning loome nendest hooneid. See on ehitamine. Kuid ühel hetkel puudutab see sinu südant ja meeli: See on arhitektuur.”

Kuidas saame sind aidata?

Kui vajad ehitus, renoveerimis või projektijuhtimise teenust või lihtsalt abi ehituslikus küsimuses, siis palun võta meiega ühendust.

Ettevõte juhtis remondi-ehitustöid konstruktiivselt, kaasaegsel tasemel, pidades kinni eelarvest ja ajagraafikust. Kuna korteriühistu juhatus ei oma ehitusalaseid teadmisi, usaldasime Ehitusfirma Fidele OÜ poolt tehtavaid ettepanekuid ja pakutud variante ootamatutes olukordades, mis vajasid kiiret lahendust. Vajades ehitus-remondifirmat, kes tuleb toime kõikide töödega, tagades ka kvaliteedi, see leiab Ehitusfirma Fidele OÜ-st sõbraliku ja pädeva seltskonna.

Suur-Jõekalda 12
, KÜ Suur-Jõekalda 12 juhatus