Kadi PrantsLoovjuht

kadi

Kadi haldab nii personali-, kvaliteedijuhtimise kui ka töötervishoiu ja tööohutuse valdkonna teemasid.
Kadil on kõrgharidus rakenduspsühholoogias (spetsialiseerumisega personalijuhtimisele), lisaks on täiendanud ennast kvaliteedi- ja keskkonnahalduse erialal. Ta on juurutanud ISO juhtimissüsteeme ja ohutut töökeskkonda erinevates tööstusharudes juba üle 10 aasta. Samuti aitab kaasa meeskonna igapäevasele suurepärasele toimivusele.

Visioon: „Ohutu töökeskkond ja süsteemsus juhtimisprotsessides on ettevõttele kindel edu võti – annan oma tugeva panuse sellesse”.

kontaktid

Veerenni tn 40a
10138 Tallinn Harju maakond

Kuidas saame sind aidata?

Kui vajad ehitus, renoveerimis või projektijuhtimise teenust või lihtsalt abi ehituslikus küsimuses, siis palun võta meiega ühendust.

Ettevõte juhtis remondi-ehitustöid konstruktiivselt, kaasaegsel tasemel, pidades kinni eelarvest ja ajagraafikust. Kuna korteriühistu juhatus ei oma ehitusalaseid teadmisi, usaldasime Ehitusfirma Fidele OÜ poolt tehtavaid ettepanekuid ja pakutud variante ootamatutes olukordades, mis vajasid kiiret lahendust. Vajades ehitus-remondifirmat, kes tuleb toime kõikide töödega, tagades ka kvaliteedi, see leiab Ehitusfirma Fidele OÜ-st sõbraliku ja pädeva seltskonna.

Suur-Jõekalda 12
, KÜ Suur-Jõekalda 12 juhatus