Henri Kaus

Henri KausObjektiinsener

H.Kaus_piltBW

Henri on kogunud kogemusi ehitussektoris juba noorukese koolipoisina katuseid ehitades. Kestev huvi ehituse vastu on toonud palju huvitavaid väljakutseid mitmetes riikides. Kõrghariduse omandanud tehnoloogiate ja disaini erialal.

Henri ütleb: “Arvan, et et ehituses  tuleb alati silmas pidada eesmärki – pakkuda tellijale kõrgemat kvaliteeti ja püsivaid lahendusi. Parimad asjad sünnivad mitmekülgsest koostööst ja detailsest planeerimisest, hindan neid mõlemaid kõrgelt ning rakendan oma töös igapäevaselt.”

kontaktid

Veerenni tn 40a
10138 Tallinn Harju maakond

Kuidas saame sind aidata?

Kui vajad ehitus, renoveerimis või projektijuhtimise teenust või lihtsalt abi ehituslikus küsimuses, siis palun võta meiega ühendust.

Ettevõte juhtis remondi-ehitustöid konstruktiivselt, kaasaegsel tasemel, pidades kinni eelarvest ja ajagraafikust. Kuna korteriühistu juhatus ei oma ehitusalaseid teadmisi, usaldasime Ehitusfirma Fidele OÜ poolt tehtavaid ettepanekuid ja pakutud variante ootamatutes olukordades, mis vajasid kiiret lahendust. Vajades ehitus-remondifirmat, kes tuleb toime kõikide töödega, tagades ka kvaliteedi, see leiab Ehitusfirma Fidele OÜ-st sõbraliku ja pädeva seltskonna.

Suur-Jõekalda 12
, KÜ Suur-Jõekalda 12 juhatus