Elina Jõpiselg

Elina JõpiselgObjektiinsener

Elina pilt-väike

Elina Jõpiselg õpib hetkel Tallinna Tehnikaülikoolis Ehitiste projekteerimise ja ehitusjuhtimise erialal. Ta on Inseneriteaduskonna Üliõpilaskogu aktiivne liige, korraldades nii peakorraldaja kui ka korraldusmeeskonna liikmena erinevaid projekte ning üritusi sealhulgas ehitusteemalist konverentsi BuildIT.

Vabal ajal tegeleb võistluspurjetamise ja käsitööga. Elina eesmärgiks on omandada ehitusinseneri kutse ning kogemustepagas, et olla oma töös tipptasemel.

kontaktid

Veerenni tn 40a
10138 Tallinn Harju maakond

Kuidas saame sind aidata?

Kui vajad ehitus, renoveerimis või projektijuhtimise teenust või lihtsalt abi ehituslikus küsimuses, siis palun võta meiega ühendust.

Ettevõte juhtis remondi-ehitustöid konstruktiivselt, kaasaegsel tasemel, pidades kinni eelarvest ja ajagraafikust. Kuna korteriühistu juhatus ei oma ehitusalaseid teadmisi, usaldasime Ehitusfirma Fidele OÜ poolt tehtavaid ettepanekuid ja pakutud variante ootamatutes olukordades, mis vajasid kiiret lahendust. Vajades ehitus-remondifirmat, kes tuleb toime kõikide töödega, tagades ka kvaliteedi, see leiab Ehitusfirma Fidele OÜ-st sõbraliku ja pädeva seltskonna.

Suur-Jõekalda 12
, KÜ Suur-Jõekalda 12 juhatus