Fidele

Ehitusfirma FIDELE OÜ on ehitusettevõte, kes tegutseb läbi peatöövõtu ja projektijuhtimise. Peamine tegevusala on elu- ja mitteeluhoonete ehitamine, rekonstrueerimine ja renoveerimine. Vajadusel teostame tööd projekteerimis-ehitustöövõtuna.

Lisaks teostatakse ka keerukamaid ja mahukamaid betooni- ja montaažitöid.

Meil on kogemused ehituse vallas juba üle 15 aasta. Eesmärk on olla lojaalne partner oma tellijatele, tarnijatele ja alltöövõtjatele.

Ehitusfirma Fidele on kiire ja paindlik ning peab väga oluliseks kvaliteetset tööd ning seda, et tellijad tuleksid tagasi ka oma järgmiste projektidega.

Peame elementaarseks ja oluliseks puhtust ja kõikide ohutusnõuete järgimist ehitusobjektil.

Fidele väärtused

  • Kokkulepetest kinnipidamine ja vastutus tehtud töö eest
  • Meie inimesed ja motivatsioon
  • Meie koostööpartnerid
  • Paindlikkus

Vastutame oma lubaduste ja oma sõnade eest ning lähtume oma tegemistes loogikast, et igal probleemil on alati “omanik”. Teeme nii – Vastutame oma lubaduste ja oma sõnade eest ning viime projektid alati korrektselt lõpuni!

Koostööpartnerid

Reman OÜ

väikeehitus- ja remonttööd k.a kinnisvara hooldustööd

Active Assets OÜ

raamatupidamine ja finantsjuhtimine

Kuidas saame sind aidata?

Kui vajad ehitus, renoveerimis või projektijuhtimise teenust või lihtsalt abi ehituslikus küsimuses, siis palun võta meiega ühendust.

Ettevõte juhtis remondi-ehitustöid konstruktiivselt, kaasaegsel tasemel, pidades kinni eelarvest ja ajagraafikust. Kuna korteriühistu juhatus ei oma ehitusalaseid teadmisi, usaldasime Ehitusfirma Fidele OÜ poolt tehtavaid ettepanekuid ja pakutud variante ootamatutes olukordades, mis vajasid kiiret lahendust. Vajades ehitus-remondifirmat, kes tuleb toime kõikide töödega, tagades ka kvaliteedi, see leiab Ehitusfirma Fidele OÜ-st sõbraliku ja pädeva seltskonna.

Suur-Jõekalda 12
KÜ Suur-Jõekalda 12 juhatus

Vajad abi ehituse küsimustes? Võta meiega ühendust ja aitame sind