Kortermajade ja eramute ehitus

Elukeskonna ehitamine on mõneti erinev muust ehitusest tulenevalt sellest, et ehitatakse inimestele kodu. Sellega seoses on tellijatel palju erisoove, mis vajavad oluliselt individuaalsemat lähenemist, kui muu ehitustegevus. Seda püüame me ka pakkuda! Pakume soovi korral ehitust ka koos projekteerimisega alates sobiva majatüübi väljavalimisest, ehitusloa hankimisest kuni kasutusloa hankimiseni välja. Üldjoontes kestab projekteerimine ja ehitusloa ajamine 3 kuni 12 kuud olenevalt kohalikust omavalitsusest ning ehitamine 5 kuni 12 kuud, olenevalt maja tüübist ja tööde mahust.

Kortermajade ja hoonete renoveerimine ning rekonstrueerimine

Nagu ka kõik muud asjad siin ilmas, siis vananeb ka kinnisvara ning vajab seetõttu nii kosmeetilist, kui ka sisulist uuendamist ja kaasajastamist. FIDELE on kogemustega kortermajade rekonstrueerimise peatöövõtja ja seda nii KREDEX kaasrahastusega objektidel, kui ka ilma. Mistahes staadiumis te oma plaanidega olete, siis kirjutage oma soovidest julgesti. Vajadusel saame teid suunata ka kompetentsete KREDEX konsultantide juurde.

Element- ja moodulmajade projekteerimine ning ehitus

Puitmajade puhul soovitame alati tehaselise valmidusega element- või moodulmaju. See on tingitud sellest, et enamus tööd tehakse ära paremini kontrollitavas keskonnas ehk siis sisetingimustes, kus pole märga ega külma. Lisaks on element- ja moodulmajade konstruktiivne projekt ka põhjalikum, sest iga detail on vaja enne ehitustöid paberil läbi mõled, et saada elemente üldse toota. See tingib töömaal kiirema ehituse ning maja karbi saab kokku ja ilmastikukindlaks loetud päevadega. See kõik annab ka võimaluse saavutada paremat kvaliteeti lõpptootel. Ehitusfirma FIDELE pakub kliendile „võtmed kätte“ lahendust ehk siis alates projekteerimisest kuni kasutusloa hankimiseni.

Betooni- ja fassaaditööd

Fassaaditöid pakume alates puit- ja plaatfassaadidest kuni keerukamate krohvfassaadideni.

Betoonitöödel oleme spetsialiseerunud mõnevõtta keerukamate lahenduste teostamisele k.a sildade monoliitsed osad ja monoliitsed pingbetoonkonstruktsioonid.

Kuidas saame sind aidata?

Kui vajad ehitus, renoveerimis või projektijuhtimise teenust või lihtsalt abi ehituslikus küsimuses, siis palun võta meiega ühendust.

Tellisime Ehitusfirma FIDELE OÜ-lt Graniidi 3 Tallinn kortermaja rekonstrueerimisel projektijuhtimisteenuse. Hoone on tänaseks ekspluatatsioonis ja uued korteriomanikud rahul. Parim tagasiside on alati see, mis tuleb lõpptarbijalt, ehk uue kodu omanikult.

marko_lind_01
Marko Lind
Juhatuse liige, RS Kinnisvaraarendus OÜ