Mari-Liis VunderArhitekt

mari-liis-vunder-mv

Mari-Liis on õppinud Tallinna Tehnikakõrgkoolis ehitust ning peale seda Eesti Kunstiakadeemias arhidektuuri. Töötanud mitmete elukondlike ja avalike hoonete projektidega Eestis ja Šveitsis. Rõõmsameelne ja nõudlik naine, kes teab, millised peavad olema ilusad, samas ka praktilised majad.

“Arhitekt on visionäär, kellel on anne ühendada tervikuks valguse mäng, materjali kasutus ning ümbritsev ruum. Me oleme kriitilised ja nöudlikud, meile meeldib ümbruskonda vaadelda ja sealseid muutusi ettekujutada ning neid ka ellu viia. Nagu on öeldnu Le Corbusie: Me kasutame kivi, puitu ja betooni ning loome nendest hooneid. See on ehitamine. Kuid ühel hetkel puudutab see sinu südand ja meeli: See on arhitektuur.”

contact details

Männiku tee 104
11216 Tallinn, Eesti

Social Profiles

Kuidas saame sind aidata?

Kui vajad ehitus, renoveerimis või projektijuhtimise teenust või lihtsalt abi ehituslikus küsimuses, siis palun võta meiega ühendust.

Tellisime Ehitusfirma FIDELE OÜ-lt Graniidi 3 Tallinn kortermaja rekonstrueerimisel projektijuhtimisteenuse. Hoone on tänaseks ekspluatatsioonis ja uued korteriomanikud rahul. Parim tagasiside on alati see, mis tuleb lõpptarbijalt, ehk uue kodu omanikult.

marko_lind_01
Marko Lind
Juhatuse liige, RS Kinnisvaraarendus OÜ