Kadi PrantsLoovjuht

kadi

Kadi on ettevõtte hunt Kriimsilm hoides oma kontrolli all nii personali-, ISO juhtimissüsteemide kui ka töö- ja keskkonnaohutusega seotud valdkonnad. Lisaks 2020aastal sai uue rolli – Hankespetsialist.

Kadil on kõrgharidus rakenduspsühholoogia valdkonnas ning lisaks täiendanud ennast kvaliteedi- ja keskkonnahalduse erialal. Samuti juurutanud ISO juhtimissüsteeme ja ohutut töökeskkonda erinevates tööstusharudes juba üle 10 aasta.

Visioon: „Ohutu töökeskkond ja süsteemsus juhtimisprotsessides on ettevõttele kindel edu võti – annan oma tugeva panuse sellesse”.

Samuti aitab Kadi kaasa meeskonna igapäevasele suurepärasele toimivusele.

contact details

Männiku tee 104
11216 Tallinn, Eesti

Social Profiles

Kuidas saame sind aidata?

Kui vajad ehitus, renoveerimis või projektijuhtimise teenust või lihtsalt abi ehituslikus küsimuses, siis palun võta meiega ühendust.

Ettevõte juhtis remondi-ehitustöid konstruktiivselt, kaasaegsel tasemel, pidades kinni eelarvest ja ajagraafikust. Kuna korteriühistu juhatus ei oma ehitusalaseid teadmisi, usaldasime Ehitusfirma Fidele OÜ poolt tehtavaid ettepanekuid ja pakutud variante ootamatutes olukordades, mis vajasid kiiret lahendust. Vajades ehitus-remondifirmat, kes tuleb toime kõikide töödega, tagades ka kvaliteedi, see leiab Ehitusfirma Fidele OÜ-st sõbraliku ja pädeva seltskonna.

Suur-Jõekalda 12
, KÜ Suur-Jõekalda 12 juhatus