Fidele

 

Ehitusfirma FIDELE OÜ on ehitusettevõte, kes tegutseb läbi peatöövõtu ja projektijuhtimise. Peamine tegevusala on elu- ja mitteeluhoonete ehitamine, rekonstrueerimine ja renoveerimine. Vajadusel teostame tööd projekteerimis-ehitustöövõtuna.

Lisaks teostatakse ka keerukamaid ja mahukamaid Betooni- ja montaažitöid.

Meil on kogemused ehituse vallas juba üle 15 aasta. Eesmärk on olla lojaalne partner oma tellijatele, tarnijatele ja alltöövõtjatele.

Ehitusfirma Fidele on kiire ja paindlik ning peab väga oluliseks kvaliteetset tööd ning seda, et tellijad tuleksid tagasi ka oma järgmiste projektidega.

Peame elementaarseks ja oluliseks puhtust ja kõikide ohutusnõuete järgimist ehitusobjektil.

 

Fidele väärtused

  • Kokkulepetest kinnipidamine ja vastutus tehtud töö eest
  • Meie inimesed ja motivatsioon
  • Meie koostööpartnerid
  • Paindlikkus

Vastutame oma lubaduste ja oma sõnade eest ning lähtume oma tegemistes loogikast, et igal probleemil on alati “omanik”. Teeme nii – Vastutame oma lubaduste ja oma sõnade eest ning viime projektid alati korrektselt lõpuni!

Koostööpartnerid

Reman OÜ

väikeehitus- ja remonttööd k.a kinnisvara hooldustööd

Active Assets OÜ

raamatupidamine ja finantsjuhtimine

Kuidas saame sind aidata?

Kui vajad ehitus, renoveerimis või projektijuhtimise teenust või lihtsalt abi ehituslikus küsimuses, siis palun võta meiega ühendust.

Tellisime Ehitusfirma FIDELE OÜ-lt Graniidi 3 Tallinn kortermaja rekonstrueerimisel projektijuhtimisteenuse. Hoone on tänaseks ekspluatatsioonis ja uued korteriomanikud rahul. Parim tagasiside on alati see, mis tuleb lõpptarbijalt, ehk uue kodu omanikult.

marko_lind_01
Marko Lind
Juhatuse liige, RS Kinnisvaraarendus OÜ

Vajad abi ehituse küsimustes? Võta meiega ühendust ja aitame sind