Fidele

Ehitusfirma FIDELE OÜ on ehitusettevõte. Suuremas osas tegutseme läbi peatöövõtu ja projektijuhtimise. Peamiselt tegutseme elupindade ja elukondlike hoonete ehitamise, renoveerimise ning rekonstrueerimise vallas. Lisaks teostame ka keerukamaid ja mahukamaid betooni- ning fassaaditöid.

Oleme ehitusvaldkonnas tegutsenud üle 13 aasta. Meie eesmärk on olla lojaalne partner oma klientidele, tarnijatele ja alltöövõtjatele. Väärtustame häid töötajaid ning ühtset meeskonda.

Oleme kiired ja paindlikud ning peame väga oluliseks kvaliteetset tööd ja seda, et meie kliendid saaksid kasutada oma maja pärast veel mitmeid aastaid ilma igasuguste probleemideta. Peame ehitamise puhul kvaliteetset tööd ja kõikide ohutusnõuete järgmimist elementaarseks ja olulisimaks. Kord peab majas olema.

Vastutame oma lubaduste ja oma sõnade eest ning lähtume oma tegemistes loogikast, et igal probleemil on alati “omanik”. Teeme nii – Vastutame oma lubaduste ja oma sõnade eest ning viime projektid alati korrektselt lõpuni!

Koostööpartnerid

Reman OÜ

väikeehitus- ja remonttööd k.a kinnisvara hooldustööd

Active Assets OÜ

raamatupidamine ja finantsjuhtimine

EstREAL OÜ

kinnisvaraarendus

Vericon AB

element- ja moodulmajade partnerettevõte Rootsis

Kuidas saame sind aidata?

Kui vajad ehitus, renoveerimis või projektijuhtimise teenust või lihtsalt abi ehituslikus küsimuses, siis palun võta meiega ühendust.

Tellisime Ehitusfirma FIDELE OÜ-lt Graniidi 3 Tallinn kortermaja rekonstrueerimisel projektijuhtimisteenuse. Hoone on tänaseks ekspluatatsioonis ja uued korteriomanikud rahul. Parim tagasiside on alati see, mis tuleb lõpptarbijalt, ehk uue kodu omanikult.

marko_lind_01
Marko Lind
Juhatuse liige, RS Kinnisvaraarendus OÜ

Vajad abi ehituse küsimustes? Võta meiega ühendust ja aitame sind