Fidele

Ehitusfirma FIDELE on ehitusettevõte, mis tegutseb läbi peatöövõtu ja projektijuhtimise. Meie peamine tegevusala on elu- ja mitteeluhoonete ehitus, rekonstrueerimine ja renoveerimine. Vajadusel teostame tööd projekteerimis-ehitustöövõtuna.

Oleme spetsialiseerunud ka keerukamatele ja mahukamatele betooni- ja montaažitöödele.

Omame ehitusvaldkonnas kogemust juba üle 15 aasta. Meie eesmärk on olla lojaalne partner oma tellijatele, tarnijatele ja alltöövõtjatele.

Oma töödes väärtustame nii enda, kui oma partnerite aega – seega on kiired, kuid eelkõige kvaliteetsed lahendused meile olulised.  Suhtume igasse uude töösse pühendumisega, oleme paindlikud ja leiame, et koostöös sünnivad parimad lahendused.  Peame oluliseks jätkusuutlikku tööd ning et tellijad tuleksid oma järgmiste projektidega meie juurde tagasi.

Peame elementaarseks ja oluliseks puhtust ning kõikide ohutusnõuete järgimist ehitusobjektil.

Meie väärtused

  • Kokkulepetest kinnipidamine ja vastutus tehtud töö eest
  • Meie inimesed
  • Meie koostööpartnerid
  • Paindlikkus ja koostöö
  • Kvaliteet ja aeg

Vastutame oma lubaduste ja oma sõnade eest ning lähtume oma tegemistes loogikast, et igal probleemil on alati “omanik”. Teeme nii – Vastutame oma lubaduste ja oma sõnade eest ning viime projektid alati korrektselt lõpuni!

Koostööpartnerid

Reman OÜ

väikeehitus- ja remonttööd k.a kinnisvara hooldustööd

Active Assets OÜ

raamatupidamine ja finantsjuhtimine

EstREAL OÜ

kinnisvaraarendus

Vericon AB

element- ja moodulmajade partnerettevõte Rootsis

Kuidas saame sind aidata?

Kui vajad ehitus, renoveerimis või projektijuhtimise teenust või lihtsalt abi ehituslikus küsimuses, siis palun võta meiega ühendust.

Tellisime Ehitusfirma FIDELE OÜ-lt Graniidi 3 Tallinn kortermaja rekonstrueerimisel projektijuhtimisteenuse. Hoone on tänaseks ekspluatatsioonis ja uued korteriomanikud rahul. Parim tagasiside on alati see, mis tuleb lõpptarbijalt, ehk uue kodu omanikult.

marko_lind_01
Marko Lind
Juhatuse liige, RS Kinnisvaraarendus OÜ

Vajad abi ehituse küsimustes? Võta meiega ühendust ja aitame sind