Olulised viited

EHITUSSEADUS – asi, mille vastu lihtsalt ei tohi eksida ja millega peaks olema kursis iga ehitusprotsessi läbi viiv kui ka telliv osapool:

https://www.riigiteataja.ee/akt/105032015001

MTR register – kuna mistahes ehitustegevuse tarvis peab olema ka teenust pakkuval ettevõttel sellekohane regstreering Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi majandustegevusregistris siis see on koht, kust saab kontrollida, kas ehitus-, projekteerimise- või järelvalveettevõttel on õigus teenust pakkuda või mitte:

https://mtr.mkm.ee/

KREDEX toetused – korterelamutele finantslahendused, mille eesmärk on energiatõhususe tõstmine läbi elamute renoveerimise. Siinkohal pakutakse nii otsetoetust kui ka käendusi. Tasub uurida kõigil, kel plaanis oma kortermaja või elumaja renoveerida/rekonstrueerida. Selleks on kõige mõistlikum võtta ühendust otse KREDEX poolse halduriga, kelle kontaktandmed leiate kodulehel olevate kontaktide alt ( http://www.kredex.ee/kontaktid/eluaseme-ja-enerrgiatohususe-divisjon/ )

http://www.kredex.ee/

VÄGA HEAD MATERJALID KORTERMAJADE JA ELUPINDADE RENOVEERIJATELE – põhimõtteliselt pea kõik viimasel ajal koostatud uuringud ja materjalid, mida oleks huvitav lugeda, et viia ennaast kurssi asjakohase temaatikaga

http://www.kredex.ee/energiatohususest/energiatohusus/uuringud/

 

Kasulikku lugemist kortermajade renoveerimisel

Kasulikud lingid korteriühistule

KREDEX Toetumeetme info ja taotlemine – KREDEX

 

Finantseerimine

nordea-logo

swedbank_logo

danske-bank-logo

Kuidas saame sind aidata?

Kui vajad ehitus, renoveerimis või projektijuhtimise teenust või lihtsalt abi ehituslikus küsimuses, siis palun võta meiega ühendust.

Tellisime Ehitusfirma FIDELE OÜ-lt Graniidi 3 Tallinn kortermaja rekonstrueerimisel projektijuhtimisteenuse. Hoone on tänaseks ekspluatatsioonis ja uued korteriomanikud rahul. Parim tagasiside on alati see, mis tuleb lõpptarbijalt, ehk uue kodu omanikult.

marko_lind_01
Marko Lind
Juhatuse liige, RS Kinnisvaraarendus OÜ

Vajad abi ehituse küsimustes? Võta meiega ühendust ja aitame sind