Olulised viited

EHITUSSEADUS – asi, mille vastu lihtsalt ei tohi eksida ja millega peaks olema kursis iga ehitusprotsessi läbi viiv kui ka telliv osapool:

https://www.riigiteataja.ee/akt/105032015001

MTR register – kuna mistahes ehitustegevuse tarvis peab olema ka teenust pakkuval ettevõttel sellekohane regstreering Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi majandustegevusregistris siis see on koht, kust saab kontrollida, kas ehitus-, projekteerimise- või järelvalveettevõttel on õigus teenust pakkuda või mitte:

https://mtr.mkm.ee/

KREDEX toetused – korterelamutele finantslahendused, mille eesmärk on energiatõhususe tõstmine läbi elamute renoveerimise. Siinkohal pakutakse nii otsetoetust kui ka käendusi. Tasub uurida kõigil, kel plaanis oma kortermaja või elumaja renoveerida/rekonstrueerida. Selleks on kõige mõistlikum võtta ühendust otse KREDEX poolse halduriga, kelle kontaktandmed leiate kodulehel olevate kontaktide alt ( http://www.kredex.ee/kontaktid/eluaseme-ja-enerrgiatohususe-divisjon/ )

http://www.kredex.ee/

VÄGA HEAD MATERJALID KORTERMAJADE JA ELUPINDADE RENOVEERIJATELE – põhimõtteliselt pea kõik viimasel ajal koostatud uuringud ja materjalid, mida oleks huvitav lugeda, et viia ennaast kurssi asjakohase temaatikaga

http://www.kredex.ee/energiatohususest/energiatohusus/uuringud/

 

Kasulikku lugemist kortermajade renoveerimisel

Kasulikud lingid korteriühistule

KREDEX Toetumeetme info ja taotlemine – KREDEX

 

Finantseerimine

nordea-logo

swedbank_logo

danske-bank-logo

Kuidas saame sind aidata?

Kui vajad ehitus, renoveerimis või projektijuhtimise teenust või lihtsalt abi ehituslikus küsimuses, siis palun võta meiega ühendust.

Ettevõte juhtis remondi-ehitustöid konstruktiivselt, kaasaegsel tasemel, pidades kinni eelarvest ja ajagraafikust. Kuna korteriühistu juhatus ei oma ehitusalaseid teadmisi, usaldasime Ehitusfirma Fidele OÜ poolt tehtavaid ettepanekuid ja pakutud variante ootamatutes olukordades, mis vajasid kiiret lahendust. Vajades ehitus-remondifirmat, kes tuleb toime kõikide töödega, tagades ka kvaliteedi, see leiab Ehitusfirma Fidele OÜ-st sõbraliku ja pädeva seltskonna.

Suur-Jõekalda 12
, KÜ Suur-Jõekalda 12 juhatus

Vajad abi ehituse küsimustes? Võta meiega ühendust ja aitame sind